Diğer, Vancouver Dil Okulları

Diğer Vancouver Dil Okulları hakkında eğitim ilanları, eğitim seçenekleri, konaklama tekliflerini görmektesiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim ile ilgili aradığınız eğitim konusunda ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz.
yurtdisi-egitim-kampanyalari
Anasayfa > Diğer, Vancouver Dil Okulları > Eurocentres Vancouver Dil Okulu

İlan Tarihi: 10 Mayıs 2015 - İlan No: 168

Eurocentres Vancouver Dil Okulu

 

vancouver-dil-okullari

 

 

Vancouver

 

Deniz ve dağlarla çevrili, ılık iklime sahip Vancouver, yaşamak için dünyanın en iyi yerleri arasında olmaya devam ediyor. Muazzam sayıda kış, su ve Alp dağları sporları sunar. Vancouver’ın çok sayıdaki plajlarından birinde rahatlayabilir, tarihi Gastown’da gezinebilir veya 100 adet parkından birini keşfedebilirsiniz.

 

Vancouver’da İngilizce Dil Okulu

 

Okul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’in merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Bu modern okulda 22 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası,WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.

 

 

Vancouver’da aile yanında konaklama

 

Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Ortalama haftalık 145 CAD – 200 CAD arası değişen ücretlerle konaklama bulmak mümkündür.

 

 

Vancouver Otel konaklaması

 

Ayrıca size otel veya misafirhanede kalacak yer ayarlamaktan da mutluluk duyuyoruz. Eurocentres öğrencilerine cazip fiyatlar sunan iyi konuma sahip iki, üç ya da dört yıldızlı otellerle çalışmakta olup ortalama haftalık 190 CAD – 280 CAD arasında değişen ücretle konaklama bulmak mümkündür.

 

 

Eurocentres Vancouver dil okulu ücretleri

 

 

 

Diğer kanada dil okulları ve yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 ‘dan ulaşabilirsiniz. Kanada dil okulu fiyatları için TIKLAYINIZ

 

Yurtdışı Eğitim Programları Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Comments are closed.