Diğer, İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Diğer İngiltere Dil Okulu Fiyatları hakkında eğitim ilanları, eğitim seçenekleri, konaklama tekliflerini görmektesiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim ile ilgili aradığınız eğitim konusunda ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz.
yurtdisi-egitim-kampanyalari

İngiltere dil okullarının ücretleri

İngiltere Dil Okulları


ingiltere-dil-okullari


Yurtdışında dil okulları denilince ilk akla gelen ülke hiç şüphesiz İngiltere‘dir. İngiltere’de dil okulları her dönem çok cazip eğitim seçenekleri sunarak özelikle bu ülkede eğitim almayı planlayanlara değişik imkanlar sunuar.

 

İngiltere dil okullarına kayıt yaptırmak için doğru zamanlardan biride yıl sonlarıdır. Öünkü hemen hemen her ingilizce kursu bu dönemlerde, eğitim ücretlerinden %10 ila %20 arasında değişen indirimli kampanyalar düzenlerler. Bu durumu tatil planlarken erken rezarvasyon gibi düşünebilirsiniz.

 

2014 yılının bitimine günler kalmışken şimdi de özelikle ingiltere dil okullarından birbiri ardına indirimler gelmeye devam ediyor. Eğer siz de 2015 için yurtdışında eğitim planlayanlardansınız ingiltere indirimli dil okulları fiyatları hakkında aşağıdaki bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Eğer daha ingiltere dil okulları fiyatları hakkında yada yurtdışı eğitim daha fazla bilgiye ihtiyaç dyarsanız lütfen bizleri 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan aramaktan çekinmeyiniz.

 

İngiltere indirimli dil okulları listesi için TIKLAYINIZ

 

 

Yurtdışı Eğitim Programları Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Comments are closed.