Diğer, Malta Dil Okulları

Diğer Malta Dil Okulları hakkında eğitim ilanları, eğitim seçenekleri, konaklama tekliflerini görmektesiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim ile ilgili aradığınız eğitim konusunda ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz.
yurtdisi-egitim-kampanyalari
Anasayfa > Diğer, Malta Dil Okulları > Malta dil okulları

İlan Tarihi: 22 Aralık 2015 - İlan No: 190

Malta dil okulları

Malta’nın en çok bilinen dil okulları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

 

Malta Dil Okulları

Yabancı dil öğrenmek için yabancı ülke arayanlara çok farklı bir tercih sunan Malta’da dil eğitimi için istenen ücretin içine konaklama da dahil edilmektedir. 140’tan fazla program seçeneği ile İngilizceyi öğreten Malta dil okulları Malta’nın çeşitli bölgelerine dağılmış durumdadır.

 

ESE Malta Dil Okulu St. Julians bölgesinde olup çeşitli sınıflardan oluşur. Kursiyerlerin birbirleriyle kaynaşmalarını sağlayan cafeleri mevcuttur. Bu dil okuluna kayıt olduğunuzda St. Julians’taki bir ailenin yanında kalabilir, yurtlarda barınabilir, otel veya apart şeklindeki daireleri kiralayabilirsiniz. St. Julians bölgesinde barlar, alışveriş merkezleri, lokantalar, gece kulüpleri ve tabi ki vazgeçilmez kumsalları görebilirsiniz. Bu okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Küçük sınıflar, Uzun dönem İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, TOEIC sınavlarına hazırlık kursları ve daha bir sürü kurs seçeneği bulunmaktadır.

 

2013 yılında açılan ACE Malta dil okulu, yine St. Julians bölgesinde modern ve işlek bir yerde hizmet vermektedir. Kütüphane ve diğer sosyal içerikleri de bünyesinde bulunduran ACE Malta dil okulu Malta Dil Okulları içinde saygın bir yere sahiptir.

 

Chamber College Malta Dil Okulu, Gzira bölgesinde Avrupa, Asya ve hatta Amerika kıtasından bile öğrencilere ev sahipliği yapmıştır. Bu okul diğerlerinde farklı olarak Cambridge sınavlarına hazırlık ve bire bir İngilizce programları ile adından söz ettirmektedir.

 

Bir diğer okul Clubclass Malta dil okuludur. Bu Swieqi bölgesindeki okul küçük bir otel gibidir. Malta Hükümetinden onaylı olması sık sık denetlendiğini ve nitelikli bir okul olduğunu gösterir. Okuma-yazma, dil bilgisi ve konuşma derslerinin ayrı ayrı verildiği bu kurs programı malta dil okulu tarafından standart halde uygulanmaktadır.

 

Malta’nın en tecrübeli okullarından biri olan Cahmber College Malta Dil Okulu yabancı dil eğitimi konusundaki bütün uluslar arası kuruluşlara üyedir. Kalitesi ile adından söz ettiren chamber college malta dil okulu bir çok eğitim programı bulunmaktadır. Okul Türkiye yurtdışı eğitim pazarında ki en güçlü Malta dil okulları arasında yer almaktadır.

 

Bu okulların yanı sıra, NSTS Malta, Inlingua Malta, Linguatime, Sprachcaffe Malta, Easy Malta, I am Language Malta ve EC Malta dil okulları da Malta’nın önde gelen kaliteli dil okullarıdır.

 

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak 14 farklı malta dil okulunun Türkiye resmi temciliğini yapıyoruz. Siz lerde Malta’da eğitim düşünüyorsanız lütfen bizimle 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan iletişime geçin.

Yurtdışı Eğitim Programları Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın