Diğer

Diğer hakkında eğitim ilanları, eğitim seçenekleri, konaklama tekliflerini görmektesiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim ile ilgili aradığınız eğitim konusunda ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz.
yurtdisi-egitim-kampanyalari
Anasayfa > Diğer > Neden Malta dil okullarında İngilizce eğitimi ?

İlan Tarihi: 5 Mayıs 2020 - İlan No: 273

Neden Malta dil okullarında İngilizce eğitimi ?

Neden Malta dil okullarında İngilizce eğitimi ?

malta-dil-okullari

Türkler arasında gün geçtikçe popüleritesi artan bir ülke olan Malta, İngilizce konuşan ülkelerin topluluğu olan İngiliz Uluslar topluluğunun en eski üyelerinden biridir.

 

200 yıla yakın bir süre İngiltere’nin sömürgesinde kalmasından dolayı Malta’da İngilizce ve İngiliz Kültürü her yerde hissedilir. Malta’da trafik bile İngiltere’deki gibi soldan akmaktadır. İngilizce, Malta Anayasaları’nda resmi dil olarak da kabul edilmiştir. Malta’nın en önemli gelir kaynakları İngilizce dil eğitimi ve Turizm’dir.

 

1. Malta için vize almak diğer ülkelere göre daha kolay!

Eğer 3 aydan daha az süre kalacaksanız ve Malta dil okulları arasından konsolosluk tarafından akredite olan bir dil okulu ayarladıysanız Schengen Vizesi alarak çok rahat bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Hele ki yeşil pasaportunuz varsa zaten vizeye de gerek yok.

 

2. Türkiye’ye en yakın İngilizce konuşulan ülke olması!

İstanbul’dan uçakla yalnızca 2.5 saat uzaklıkta ve THY ile haftanın her günü uçuş var. Üstelik biletinizi önceden alırsanız çok uygun fiyatlarla harika bir Malta dil eğitimi deneyimi edinebilirsiniz.

 

3. Akdeniz’in en büyük adası!

Akdeniz iklimi! Bir yandan tatil yapıp bir yandan da İngilizce öğrenmek harika olmaz mı?
Kışın bile ılıman bir iklimi olduğu için Malta dil okulu deneyiminiz asla sadece dört duvar arasında geçmez.

 

4. Akdeniz ülkesi olması sebebiyle kültürü bize yakın!

Arap, İtalyan ve Avrupa kültürlerinden oluşan bir harman aslında ama Akdeniz kanı daha ağır basıyor. O yüzden cana yakın, güleryüzlü ve yardımsever bir halkı var.

 

5. Herkes İngilizce konuşuyor!

Uzun yıllar altında kaldıkları İngiliz sömürgeciliğinin en güzel sonucu da dili gündelik hayatlarına dahil etmiş olmaları. Okullarında Maltaca ve İngilizce ana dil olarak öğretilmekte.

 

6. Avrupalıların en yoğun yaşadığı ülkelerin başında geliyor!

Malta adası Avrupalı iş adamları arasında çok popüler bir yerleşim yeri. Tüm yıl boyunca adada yaşadıkları için sosyal ortamlarda mutlaka sohbet edecek ilginç insanlar bulabileceksiniz. Aşırı turistik yerler dışındaki yerleri de keşfetmeniz için Malta dil okulları size zaten yardım edecek!

 

7. Yaz ve sonbahar sezonunda tatil, su sporları ve eğlencenin vazgeçilmez adresi Malta!

Avrupa’nın en iyi dalış bölgesi ödülünü alan Malta, ılık suları, çeşitli gemi ve savaş uçağı batıkları, nefes kesen doğal güzellikleriyle ve de en önemlisi Türkiye’ye nazaran daha cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

 

Malta dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Programları Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın