Diğer, Fort Lauderdale Dil Okulları

Diğer Fort Lauderdale Dil Okulları hakkında eğitim ilanları, eğitim seçenekleri, konaklama tekliflerini görmektesiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim ile ilgili aradığınız eğitim konusunda ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz.
yurtdisi-egitim-kampanyalari

Talk International School of Languages

 

 

talk-language-school-usa

 

 

 

Lokasyon Hakkında: Yıl boyunca güneşli ve tropikal bir iklime sahip olan Fort Lauderdale, Florida eyaletinin güney sahilinde yer almaktadır. Fort Lauderdale kenti evleri, tekneleri, su kanalları ile Amerika’nın Venediği olarak da anılmaktadır.. Turizmin merkezlerinden biri olan bu güzel kent plajlarıyla, sanatıyla, kültürüyle, eğlence mekanları ve etkinlikleriyle ünlüdür. Fort Lauderdale, ayrıca Amerikalı üniversite öğrencilerinin de favori lokasyonları arasındadır. Nova Southeastern University, Florida Atlantic University, Florida International University ve the University of Miami buraya yakın mesafededir.

 

 

Okul Hakkında:

 

Talk International Fort Lauderdale, yenilenmiş merkezi ve ücretsiz otoparkıyla Fort Lauderdale şehir içine ve plaja yaklaşık 10 mil mesafededir. Talk International Fort Lauderdale merkezi itibariyle kafelere, restoranlara ve mağazalara yürüme mesafesindedir.

 

Talk International Fort Lauderdale sınıfları ferahtır, gün ışığı almaktadır ve interaktif sınıf teknolojisine sahiptir.

 

Talk International Fort Lauderdale merkezi, genelinde ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı mevcuttur.

 

Buradan toplu taşıma araçlarına ve kampüs servislerine erişim oldukça rahattır.

 

Talk International Fort Lauderdale Dil Okulunda eğitim alan öğrencilerin; Nova Southeastern Universitesinin kütüphane, sanat merkezi, fitness merkezi, öğrenci merkezi ile food court tesislerine erişim hakkı bulunmaktadır.

 

Talk International Fort Lauderdale, konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı, Talk Residence ve apartman daireleri seçenekleri bulunmaktadır.

 

Okul hakkında daha fazla bilgiye o 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirisniz.

 

Yurtdışı Eğitim Programları Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız

Comments are closed.